Šest medalja na prvenstvu Hrvatske za ČPK

2207cpk

Plivači Čakovečkog plivačkog kluba Kristijan Stunković, Luka Dodlek, Lovro Tkalčec, Marko Kereta, Tin Furdi, Vinko Stunković i Kaja Sabol sa trenerom Goranom Kolarićem, prof. nastupili su na Prvenstvu Hrvatske u plivanju u Zagrebu, 18.-21.07.2015...

Na natjecanju je nastupilo 480 plivačica i plivača iz 34 klubova koji su tijekom sezone morali isplivati određene rezultate kako bi mogli nastupiti na natjecanju. Natjecanje je održano u četiri dana. Ujutro su se plivale kvalifikacije, a poslijepodne finala za sve kategorije osim kadeta koji su finala plivali ujutro.

Najbolje rezultat postigli su Luka Dodlek, Kristijan Stunković i Kaja Sabol

LUKA DODLEK zauzeo je 2.mjesto na 200m prsno u kategoriji juniora i 3.mjesto u istoj disciplini u kategoriji mlađih seniora
KRISTIJAN STUNKOVIĆ zauzeo je 3.mjesto na 400m mješovito u kategoriji mlađih seniora i 3.mjesto u kategoriji seniora i 3.mjesto na 200m mješovito u kategoriji mlađih seniora.
KAJA SABOL zauzela je 3.mjesto u disciplini 200m leđno u kategoriji juniora.

Osvojeno je ukupno 6 medalja:
Luka Dodlek – 1 srebrena medalja i jedna brončana medalja
Kristijan Stunković – 3 brončane medalje
Kaja Sabol – brončana medalja

REZULTATI:

1. dan - Subota 18.07.2015.

Kadeti
Tin Furdi - 14.mjesto u disciplini 200m slobodno

Kvalifikacije
Kaja Sabol 200m slobodno plasman u C finale
Luka Dodlek 50m leptir plasman u B finale
Kristijan Stunković 200m mješovito plasman u A finale

Finala
Luka Dodlek 9.mjesto u disciplini 50m leptir
Kaja Sabol 9.mjesto u disciplini 200m slobodno
Kaja Sabol 6.mjesto u disciplini 800m slobodno
Kristijan Stunković 3.mjesto u disciplini 200m mješovito

2. dan – Nedjelja 19.07.2015.

Kadeti
Tin Furdi 14.mjesto u disciplini 200m leđno
Marko Kereta 25.mjesto u disciplini 200m leđno

Kvalifikacije
Kristijan Stunković 400m mješovito plasman u A finale
Lovro Tkalčec 50m prsno B finale
Kaja Sabol 200m leđno B finale

Finala
Kristijan Stunković 3.mjesto u disciplini 400m mješovito mlađi seniori
Kristijan Stunković 3.mjesto u disciplini 400m mješovito seniori
Kaja Sabol 3.mjesto u disciplini 200m leđno
Lovro Tkalčec 9.mjesto u disciplini 50m prsno

3. dan – Ponedjeljak 20.07.2015.

Kadeti
Vinko Stunković 17.mjesto u disciplini 100m prsno
Marko Kereta 14.mjesto u disciplini 200m leptir

Kvalifikacije
Luka Dodlek 100m prsno A Finale

Finala
Luka Dodlek 2.mjesto u disciplini 100m prsno juniori
Luka Dodlek 3.mjesto u disciplini 100m prsno mlađi seniori

4. dan – Utorak 21.07.2015.

Kadeti
Tin Furdi 9.mjesto u disciplini 100m leđno
Tin Furdi 16.mjesto u disciplini 100m slobodno
Vinko Stunković - 10.mjesto u disciplini 200m prsno
Marko Kereta - 25.mjesto u disciplini 100m leđno

Kvalifikacije
Luka Dodlek 200m prsno A Finale
Lovro Tkalčec 200m prsno B finale
Kaja Sabol 100m leđno C finale
Kaja Sabol 100m slobodno C finale

Finala
Luka Dodlek 4.mjesto u disciplini 200m prsno
Lovro Tkalčec 11.mjesto u disciplini 200m prsno
Kaja Sabol 7.mjesto u disciplini 100m leđno
Kaja Sabol 7.mjesto u disciplini 100m slobodno