Raspored utakmica Pan Zimske lige

raspored utakmica pan zimske lige

Pan Zimska liga s natjecanjem u novoj sezoni kreće u subotu, 20. prosinca. U četvrtak je obavljen ždrijeb skupina, a organizator natjecanja Udruga za mali nogomet Koprivnica u petak je objavila i raspored utakmica do 23. prosinca...

SKUPINE - SENIORI:

SKUPINA „A"
1.LOGISTIKA ŠURIĆ
2.MTB INŽENJERING
3.O48 DRNJE
4.JEDAN DEVET TRI

SKUPINA „B"
1.CB DOBERMAN
2.KOTLAR DOO
3.KVIKI BAR
4.VUK MONT

SKUPINA „C"
1.KLOPIZZA
2.MOD GRADTELJSTVO
3.FENIX
4.SVEUČILIŠTE SJEVER

SKUPINA „D"
1.DAMED JEANS & TEATRO SOKOL
2.PIZZERIA STARI ZAGREB.– BOR.LU
3.PODRAVSKO SUNCE
4.LOS GALACTICOS

SKUPINA "E"
1.ŠVENDA GRADITELJSTVO
2.CB 048
3.OBRT ROKSANDIĆ
4.SPORT DOLENEC

SKUPINA „F"
1.RESTORAN ZRINSKI & AUTO LONČAR
2.PAN TEAM
3.PETGRAD
4.EMA VITA

SKUPINA „G"
1.MNK ČREŠNJEVO
2.HOTEL SPORT
3.NIKOLINO
4.KORONA

SKUPINA „H"
1.CB NOVI SCORPION
2.AUTO FLORIJANIĆ
3.ZLATNI PAN
4.CB BEST

SKUPINA „I"
1.BING BANG TEAM
2.MNK KUSTOŠIJA
3.CB LIPA
4.BORAC MOTRON

SKUPINA „J"
1.STRIDON PROMET
2.GARDENOLO
3.VATRENI
4.RADIO DRAVA

SKUPINA „K"
1.STUDIO VALORE
2.ZONA TRI
3.ROPOX MS EXP.
4.FIDES II

SKUPINE - VETERANI:

SKUPINA ¨A¨
1.AMADEUS
2.DISCO BAR TENA
3.NK SABARIJA
4.AUTOLIMARIJA NEMČIĆ

SKUPINA „B"
1.ACTIVE COMMERCE
2.HEBA KC
3.GRANIČAR LEGRAD
4.BLUE ADRIATIC TRADE

SKUPINA „C"
1.INDUCTA ++
2.MAVIK
3.SIVEC TRANS
4.NK MIKLINOVEC

SKUPINA „D"
1.CB LOOP
2.ROMANTIČARI
3.ELMA
4.PANONIJA CRN-BEL

SKUPINA „E"
1.OPG RADIČEK &.PETGRAD
2.GRANIČAR ĐURĐEVAC
3.BRATSTVO KUNOVEC
4.SLOGA IVANEC
5.FORMA LEGALIS

RASPORED NATJECANJA

Subota, 20.12.2014.

Veterani
14:00 Inducta ++ - Miklinovec
14:35 HEBA KC – Graničar Legrad
15:15 Cb Loop - Romantičari
15:55 Cb Loop- Elma

Seniori
16:30 Auto Florijanić – Zlatni Pan
17:10 Kotlar doo – Vuk mont Pivnica Inn
17:45 Cb Novi Scorpion – Auto Florijanić
18:20 Vuk mont Pivnica Inn – Kviki bar
19:00 Mod Graditeljstvo - Feniks
19:35 Švenda gradnja – Sport Dolenec
20:15 Borac Motron – Cb Lipa
20:55 Gardenolo – Radio Drava

Nedjelja, 21. prosinca

Veterani
14:00 Opg Radiček,Petgrad&Niko trade – Graničar Đurđevac
14:35 Active Commerc – Blue Adriatic trade
15:15 Amadeus – Autolimarija Nemčić
15:55 Bratstvo – Sloga

Seniori
16:30 Gardenolo - Vatreni
17:10 Cb 048 – Obrt Roksandić
17:45 Mnk Črešnjevo - Korona
18:20 Zona tri – Ropox Ms Expres
19:00 Los Galacticos – Podravsko sunce
19:35 Cb Novi Scorpion – Cb Best
20:15 Logistika Šurić – jedan, devet , tri
20:55 Klopizza – Sveučilište sjever

Utorak, 23. prosinca

Veterani
16:30 Panonija Crn Bel - Elma
17:05 Mavik – Sivec trans
17:40 Disco bar Tena - Sabarija

Seniori
18:20 Pan team - Petgrad
19:00 Radio Drava - Vatreni
19:35 Pan team – Emma Vita
20:15 Dam. Jean.Teatro Sok. – Los Galacticos
20:55 Podravsko sunce – Damag. J. Teatro Sokol

Izvor: http://www.koprivnica.net