Ponovno prvoligaši!

inter ponovno prvoligas

Jučerašnjim rezultatom 1:1 protiv Dugopolja, momčad NK Intera povrdila je povratak u prvoligaško društvo nakon dvije godine izbivanja...

Unatoč lošim vremenskim uvjetima i velikom psihološkom pritisku, domaćini su uspjeli izboriti rezultat koji će omogućiti da "Div iz predgrađa" u sljedećoj sezoni ponovno zaigra u elitnoj skupini hrvatskog nogometa. Pogotke su postigli Gruica za goste u 83. minuti te samo tri minute kasnije Nestorovski iz kaznenog udarca za domaćine.

Trenutno na drugoligaškoj tablici Inter ima tri boda više i bolji međusobni omjer od drugoplasiranih Sesveta. Licencu za ulazak u prvu ligu su dobile i Sesvete, a trećeplasirana Gorica, koja za Sesvetama zaostaje samo jedan bod, zbog nedostatka iste nema pravo na ulazak u prvu ligu.