Perišić za pobjedu nad Europskim prvacima

hrvspa

Fantastična Hrvatska, bez nekolicine standardnih igrača, pobjedila je Španjolsku 2:1 i osvojila prvo mjesto u skupini...

Golovima Kalinića i Perišića Hrvatska reprezentacija pobjedila je aktualne prvake Europe Španjolce.

Poveli su Španjolci već u 7. minuti susreta golom Alvara Morate, nakon sjajne akcije Nolita i Fabregasa. U 45. minuti Perišić je probio po lijevoj strani, kvalitetno ubacio u sredinu peterca gdje se maestralno snašao Nikola Kalinić.

Na odmor se otišlo rezultatom 1:1. u 71. minuti Danijel Subašić obranio je penal Sergiju Ramosu. Španjolski kapetan pucao je po sredini, ali Danijel je to sjajno pročitao.

Fantastični Ivan Perišić u 87. minuti zabija gol za pobjedu Vatrenih, na asistenciju Nikole Kalinića.