Odlični rezultati čakovečkih plivača

cpk17102016

Ove subote, 15.10.2016., u Sisku je održano 1. i 2. kolo Lige Regije 4, u organizaciji plivačkog kluba „Sisak - Janaf“...

Natjecanje se održalo u 25m bazenu, a ukupno se okupilo 265 plivača i plivačica iz 10 klubova iz Hrvatske. Natjecatelji su nastupali u 16 pojedinačnih disciplina u 4 kategorije za dječake i djevojčice.

Plivači koji su predstavljali Čakovečki plivački klub su: Andreja Štampar, Petra Pospišil, Kaja Sabol, Anja Novak, Vita Pintarić, Ema Medved, Gloria Požgaj, Hannah Ereiz, Ida Mujezinović, Dora Horvat, Jana Slaviček, Marta Horvat, Vida Kolarić, Lucija Trupković, Meri Furdi, Sara Puklavec, Antonio Šantek, Tin Furdi, Vinko Stunković, Adam Šinjori, Fran Kovačec, Mateo Flinčec, Sven Furdi, Borna Bičak, Gašpar Bodulica, Matija Tropša i Dominik Dukić.

Natjecatelje su vodili trener Goran Kolarić, prof. i Leonardo Novak, mag.cin.

Najbolji rezultati plivačica:

Kaja Sabol 1. mjesta na 200 i 400m slobodno, 200m prsno, 400m mješovito i 2. mjesto na 200m leptir
Andreja Štampar 1. mjesto na 200m prsno i 2. mjesta na 50 i 100m prsno
Petra Pospišil 2. mjesto na 100m leptir i 3. mjesta na 50, 100, 200 i 400m slobodno
Ema Medved 1. mjesta na 200m prsno i 400m mješovito, 2. mjesto na 50 i 400m slobodno i 3. mjesto na 200m leptir
Hannah Ereiz 2. mjesto na 400m mješovito i 3. mjesta na 50 i 400m slobodno
Gloria Požgaj 1. mjesto na 200m leđno i 3. mjesta na 200 i 400m mješovito
Vita Pintarić 3. mjesto na 50m prsno, 4. mjesto na 200m prsno i 7. mjesto na 50m slobodno
Anja Novak 6. mjesta na 100m prsno i 100m mješovito, i 8. mjesto na 200m prsno
Ida Mujezinović 6. mjesto na 50 leptir, 8. mjesto na 200m leđno i 9. mjesta na 50m slobodno i 200m mješovito
Jana Slaviček 1. mjesto na 100m leptir i 3. mjesta na 50m prsno i 200m mješovito
Marta Horvat 2. mjesta na 50m slobodno, 50m prsno i 100m leptir, i 3. mjesto na 200m leđno
Dora Horvat 3. mjesto na 200m prsno, 4. mjesto na 100m mješovito i 9. mjesto na 100m slobodno
Vida Kolarić 4. mjesto na 50m leptir i 6. mjesta na 400m slobodno i 200m leđno
Lucija Trupković 3. mjesto na 100m delfin, 7. mjesto na 200m leđno i 8. mjesto na 50m slobodno
Meri Furdi 1. mjesto na 50m leptir, 2. mjesto na 200m mješovito i 3. mjesta na 50, 200 i 400m slobodno
Sara Puklavec 3. mjesta na 100m leđno i 100m mješovito, i 8. mjesto na 50m leptir

Najbolji rezultati plivača:

Antonio Šantek 1. mjesto na 50m leđno i 2. mjesta na 200m leđno i 100m prsno
Tin Furdi 1. mjesta na 50 i 400m slobodno, 200m leđno, 200 i 400m mješovito, i 3. mjesto na 200m prsno
Vinko Stunković 2. mjesto na 200m prsno i 3. mjesta na 50 i 200m slobodno i 400m mješovito
Adam Šinjori 1. mjesto na 200m slobodno, 2. mjesta na 50m slobodno, 200m leptir i 400m mješovito, i 3. mjesto na 400m slobodno
Fran Kovačec 7. mjesto na 100m prsno, 11. mjesto na 200m leđno i 12. mjesto na 50m leptir
Mateo Flinčec 2. mjesto na 50m prsno, 3. mjesto na 100m leptir i 4. mjesto na 200m leđno
Sven Furdi 6. mjesto na 50m slobodno i 8. mjesta na 200 i 400m slobodno, i 200m prsno
Borna Bičak 5. mjesto na 200m leđno, 6. mjesto na 100m prsno, i 13. mjesta na 400m slobodno i 200m mješovito
Gašpar Bodulica 7. mjesto na 200m leđno, 11. mjesto na 100m prsno i 15. mjesto na 50m leptir
Matija Tropša 10. mjesto na 200m leđno, 12. mjesto na 100m prsno i 18. mjesto na 400m slobodno
Dominik Dukić 6. mjesto na 100m leptir, 9. mjesto na 200m leđno i 14. mjesto na 400m slobodno

Tekst i foto ustupio: Leonardo Novak, mag.cin., tajnik ČPK-a