Odličan nastup pionira Slaven Belupa u Vukovaru

slavenu14

Pioniri NK Slaven Belupa (2001. godište) osvojili su odlično četvrto mjesto na 13. Memorijalnom turniru vukovarskih branitelja koji se održavao u protekla četiri dana u Vukovaru...

U razigravanju po skupinama momčad Zvonimira Keleka pobijedila je Cibaliju rezultatom 2:0,  Hrvatski Dragovoljac 3:0, Vukovar 1991. 6:0 te su remizirali s ekipom Osijeka 1:1.

Kao pobjednici skupine u polufinalu su se sastali s ekipom Rijeke te izgubili s minimalnih 1:0, dok su u utakmici za treće mjesto nakon izvođenja kaznenih udaraca izgubili od selekcije Hrvata iz Njemačke.

Pobjednik turnira je ekipa Dinama koja je u finalu bila bolja od Rijeke rezultatom 3:0.

Najbolji strijelac turnira je Ivijan Svržnjak, a momčad je dobila i nagradu za fair play.

Na ovogodišnjem turniru sudjelovalo je ukupno 17 momčadi tako da se vukovarski turnir naziva i neslužbenim prvenstvom Hrvatske u kategoriji U14 igrača.

Za Slaven Belupo su nastupili: Fran Kožarić, David Kranclbinder, Romano Lisjak, Leonardo Lovnički, Antonio Varović, Domagoj Tušek, Marin Lotar, Ivan Kolarec, Jasmin Ramaj, Jan Fusić, Marko Golubić, Ivijan Svržnjak, Matej Stančir, Filip Štritar, Josip Kiš i Matija Vitelić, Ivan Delić. Trener: Zvonimir Kelek