Modri ususret kup utakmice u Gajnicama

modri-ususret-kup-utakmice-u-gajnicama

Dinamo u srijedu utakmicom u zagrebačkim Gajnicama otvara lov na još jedan trofej – hrvatski Kup...

Modri su u sjajnoj formi, nižu odlične rezultate pa iako će trener Zoran Mamić u 1/16 finala protiv Ponikvi priliku dati igračima koji su imali manju minutažu jasno je kako su prvaci apsolutni favoriti.

- Svi zaista odlično rade na treninzima, konkurencija je velika i to su zaista slatke brige za trenera. Upravo zbog toga sam uvjeren kako će oni koji će igrati protiv Ponikvi imati puno motiva, odigrati pravu utakmicu i proći dalje - rekao je trener uoči utakmice.

Modre u 20-tak minuta udaljene Gajnice dolaze po prolaz: - Naravno da nas zanima što lakši prolaz, uvjerljiva pobjeda i da sve prođe bez ozljeda. Vjerujem da će u Gajnicama biti praznik nogometa u kojem će svi uživati, a mi proći dalje – priča trener Modrih dan uoči utakmice pa upozorava.

Utakmica u Gajnicama počinje u 15:30, a u ovoj fazi natjecanja igra se jedna utakmica.