zavrsnica pan zimska liga 2015

Prije nepunih 2 sata, pred punom dvoranom Srednje škole Koprivnica, završena je Pan Zimska liga 2015. Nakon što su u popodnevnim satima mlađi i stariji pioniri odigrali svoje utakmice za 3. mjesta i finala, u večernjim satima su isto učinili veterani pa su naposlijetku u 20 i 21 sat uslijedile utakmica za treće mjesto i finale seniorske kategorije turnira...

U finalu, susreli su se seniori ekipa Studio Valore i Caffe Bar Dobermann. Kako se i moglo očekivati, prvo poluvrijeme počelo je napeto, a jednako tako i završilo - zasluženim rezultatom 2:1 u korist ekipe Studia Valore.

Poluvrijeme je osim za odmor igrača iskorišteno i za dodjelu nagrade sretnom gledatelju, a taj je bio s brojem ulaznice 188. Gospodin s brojem 188 osvojio je poklon paket sportske opreme koji je sretno tačkama prevezao preko igrališta.

U nastavku utakmice, kao da su na teren izašle nove ekipe. Dobermann vidno dominira od samog početka i ubrzo dolazi do izjednačenja. Osatak utakmice prožet je konstantnim prijetnjama Dobermanna i ponekim vrlo dobrim pokušajima Studia Valore. Neizvjesno je sve do 30. sekunde prije kraja kad Dobermann povisuje na 2:3 i preokreće slijed ovog finala. Studio Valore ubacuje u igru igrača-golmana s ciljem da pokuša doći do izjednaćenja u zadnjim sekundama, ali kako to često biva, taj potez donio je više nesreće nego sreće jer su igrači Dobermanna gotovo odmah nakon početka igre s centra zabili za konačnih 2:4 te je ubrzo uslijedio posljednji zvižduk.

Turniru su prisustvovali i koprivnička gradolnačelnica Vesna Želježnjak, župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren i njegov zamjenik Ivan Pal koji su podijelili pehare i nagrade ekipama i najistaknutijim igračima.