finalekupa195

Pioniri i kadeti Dinama osvojili su Hrvatski kup pobjedama nad Slaven Belupom i Hajdukom, a juniori Hypo Limač Elektre svladali su Dinamo za svoje slavlje u Sisku...

U kategoriji pionira, Dinamo je pobijedio Slaven Belupo rezultatom 3:0. Junak utakmice bio je kapetan Dinama Krizmanić, koji je postigao hat-trick. Prvi pogodak postigao je u desetoj minuti, a preostala dva u 61. i 69. minuti dvoboja. Treba spomenuti i činjenicu da je Slaven Belupo od 58. minute igrao s igračem manje jer je drugi žuti dobio Josip Kiš.

U kategoriji kadeta, Dinamo je pobjedio vršnjake iz splitskog Hajduka 4:1. Vodstvo je Modrima osigurao Tolić u 26. minuti, a na 2:0 povisio je Kulenović u 46. minuti.

Momčad Hypo Limač Elektre osvojila je titulu u kategoriji juniora svladavši zagrebački Dinamo nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Regularni dio utakmice završio je bez pogodaka, 0:0.