4 medalje Jakova Igreca

igreczlatni

Na Mini Grand prix mitingu „Žabac“, koji se održao ovog vikenda u Zagrebu i na kojem je nastupilo 240 natjecatelja iz 15 klubova, plivač Baroka Jakov Igrec osvojio je čak 4 medalje...

U utrci 200 delfin bio je zlatni, na 100 delfin srebrni, a na 400 mješovito i 800 slobodno brončani. Uz to je isplivao i normu za Prvenstvo Hrvatske u disciplini 400 mješovito.

PK Barok predstavljalo je troje natjecatelja: Jakov Igrec, Ivan Vitković i Matej Čok.

Ivan Vitković najbolji je plasman ostvario u utrci 100 delfin u kojoj je bio 5. Osim toga, bio je 12. na 200 slobodno, te 16. na 100 slobodno. Ivan je najbolji nastup imao u utrci 200 delfin u kojoj je na kraju bio 2. s odličnim rezultatom, ali je nažalost diskvalificiran zbog male greške.
Matej Čok je u mlađekadetskoj konkurenciji bio 11.na 100 slobodno, 12. na 200 slobodno, 19. na 100 leđno, te 21. na 200 mješovito.

Sljedeći nastup sve kategorije Baroka očekuje na Regionalnom prvenstvu koje se održava u Sisku u subotu i nedjelju 28.02. i 01.03.