Predstavljena Koprivnička bajka

miselbajka2017

U Kući Djeda Mraza, u Gradskom parku u Koprivnici, predstavljen je bogat program ovogodišnje druge po redu "Koprivničke bajke"...

koprivnickabajka2017Manifestaciju je najavio gradonačelnik Mišel Jakšić u društvu svojih zamjenica, dok je predsjednica Udruge Bolje sutra Grada Koprivnice Marija Mraz najavila projekt "KopriVITA", inovativni koprivnički socijalni centar.

Otvorenje kreće 14. prosinca, uz puštanje lampiona, a Koprivničku bajku otvorit će predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović. 

Pripremljena su i brojna iznenađenja za goste; posebna čokolade križevačke Hedone, parfemi, piće i još mnogo toga...

PROGRAM

14.12., četvrtak
17.30 – Doček Djeda Mraza
18.00 – Puštanje lampiona s božićnim željama
18.30 – Otvorenje klizališta – mala sportska škola
19.00 – Crvena jabuka

15.12., petak
17.00 – Srednja škola Koprivnica
18.00 – KUD Koprivnica
19.00 – Cadillac Band

16.12., subota
18.00 – Wine fest, Kuća Rudolfa
19.00 – Vanna

17.12., nedjelja
17.00 – Gimnazija Fran Galović
18.00 – Općina Drnje, Kuća Rudolfa
19.00 – Tragovi

18.12., ponedjeljak
17.00 – DV Smiješak
18.00 – Mariške
18.00 – Šegrtsko srce, Kuća Rudolfa

19.12., utorak
17.00 – OŠ Đuro Ester
19.00 – Općina Gola, Kuća Rudolfa

20.12., srijeda
17.00 – COOR Podravsko sunce
18.00 – Udruga Zagoraca Podravine, Kuća Rudolfa

21.12., četvrtak
17.00 – OŠ ANG
18.00 – Crkveni zbor “Ime ljubavi”
18.00 – Udruga samaca KCKŽŽ & ŠPK Ritam, Kuća Rudolfa

22.12., petak
18.00 – Craft Beer Fest, Kuća Rudolfa
18.00 – Dorja Sabolović & Marija Bilić
19.00 – Miroslav & Gordana Evačić

23.12., subota
18.00 – Puhački orkestar Grada Koprivnice
18.00 – Plodovi Podravine i Prigorja, Kuća Rudolfa
18.30 – TS Štimung, Kuća Rudolfa
19.00 – Tri fir

25.12., ponedjeljak
19.00 – Najbolji hrvatski tamburaši

26.12., utorak
17.00 Proslava Štefanja uz TS Delirij, Kuća Rudolfa
19.00 Hot Stuff

27.12., srijeda
17.00 DV Tratinčica
18.00 KUD Srce
18.00 Western Jingle Bells, Kuća Rudolfa

28.12., četvrtak
17.00 DV Igra
18.00 Crkveni zbor Franjevačkog svjetovnog reda Župa Sv. Antun Padovanski
18.00 Štruklijada uz TS Netopiri, Kuća Rudolfa

29.12., petak
17.00 DV Sv. Josip
19.00 Neven Stipčić & The Groovebox

30.12., subota
18.00 ŽVS Rudarice
19.00 Soul Sisters
18.00 Općina Koprivnički Bregi, Kuća Rudolfa

31.12., nedjelja
22.00 Zagrijavanje za doček uz Koprivka i Grinča
23.00 Doček Nove godine, Ivan Zak