Program festivala Slatki gušti

program slatki gusti

U periodu od 22.06 do 02.07 na Zrinjevcu Vas čeka 11 najslađih dana u godini. Šesto izdanje svima omiljenog festivala Slatki gušti by Electrolux okupit će zagrebačke slastičarnice i za sve GUŠTere osigurati pravu ušećerenu poslasticu!...

PROGRAM:

ČETVRTAK 22.6. – OTVORENJE FESTIVALA

19:00 – 20:00h Službeno otvorenje festivala
19:00 – 20:00h Milenijska fotografija
19:00 – 20:00h Cermonija puštanja 600 balona za 6. rođendan festivala
20:00 – 20:30h Koncert Nine Kraljić
20:30 – 22:00h Koncert grupe „Trnje Live Acoustic“

PETAK 23.6. BAKINA TAJNA

17:00 – 18:30h Natjecanje by Bakina tajna
18:30 – 20:00h Kulinarska radionica by „Kruha i...“ & Bakina tajna
20:00 – 22:00h Koncert grupe „Jam Bucket“

SUBOTA 24.6. – MICHELIN STAR

10:00 – 11:30h Dječja radionica by „Đurđa Prettyface“
11:30 – 12:00h Dječja lutkarska predstava
10:00 – 12:00h Slatki piknik by Qatar Airways
17:30 – 18:30h „Tortoboj“ – Izbor za najbolju slasticu festivala
18:30 – 20:00h Kulinarska radionica by Chef Franco Aliberti
19:30 – 22:30h Koncert grupe „Country Guru“

NEDJELJA 25.6. – SLATKI I SLAVNI

10:00 – 12:00h Kulinarska radionica by Sara Milletti & Electrolux
17:00 – 19:00h Natjecanje Kul IN vs Food Bloggeri
20:00 – 22:00h Kazališna predstava by Teatar Gaudeamus

PONEDJELJAK 26.6.- TASTE QATAR

17:00 – 18:30h Kulinarska radionica by „Uvijek gladna“
18:30 – 20:00h Priprema tradicionalne arapske kave i slastica
20:00 – 22:00h Koncert „Singing Strings“

UTORAK 27.6. – SIROVE SLASTI

16:30 – 17:00h Natjecanje „Go green or go home“
17:00 – 18:30h Priprema veganske slastice by „Healthy and Delicious by Maya“ & Electrolux
18:30 – 20:00h Priprema RAW slastice
20:00 – 22:00h Koncert grupe „A’martyia Trio“

SRIJEDA 28.6. – SVIJET SLASTICA

16:30 – 18:00 Radionica „Bečki odrezak“ by Mariela Kranjec
18:00 – 19:30 Kulinarska radionica „Viva Mexico“ by Ana Ferrera
19:30 – 22:00h Koncert Grupe „Santana tribute by Trio Vinyl“

ČETVRTAK 29.6. – DAN TRAD(EL)ICIJA

16:30 – 17:00h Natjecanje „Test the taste“
17:00 – 18:30h Kulinarska radionica „Cake by Bake“ by Branko Ognjenović & Electrolux
18:30 – 20:00h Kulinarska radionica by slastičarnica „Međimurska gibanica“ & Bakina tajna
20:00- 22:00h Koncert „Trnje Live Acoustic“

PETAK 30.6. VESELI GUŠTI

17:00 – 18:30h Kulinarska radionica by Morana Mijač
18:30 – 20:00h Natjecanje „Vina i igara“

SUBOTA 1.7. BILO KUDA KIKIĆI SVUDA

10:00 – 11:30h Kulinarska radionica „Mali Chef“ by Antonija Laginja
11:30 – 12:00h Lutkarska predstava za djecu
17:00 – 18:00h Nastup dječjih zborova i plesnih skupna
18:00 – 18:30h Dječja igraonica
17:00-19:00h Facepainting za djecu

NEDJELJA 2.7. – „MAKE LIFE DELICIOUS“

10:00 – 12:00h Kulinarska radionica „Najslađi početak dana“ by „Ebba’s Cuisine“
17:00 – 19:00h Radionica „Slatki oproštaj“ by „SHEdonista“