banergeorg

Devet odličja s dva međunarodna natjecanja

Citluk

Karate klub Đurđevac je u protekla dva vikenda nastupio na dva međunarodna karate turnira koji su se održali u Zagrebu i Čitluku.

ZagrebNa 7. ZAGREB KARATE CUPU koji se održao 07.09.2018. u Sportskoj dvorani Trešnjevka nastupilo je 622 natjecatelja iz 77 klubova i 10 država. Na ovom natjecanju KK Đurđevac nastupio je sa sedam natjecatelja koji su osvojili  1 srebrnu i 2 brončane medalje. Pojedinačno, odličja na ovom turniru osvojili su Ivan Juričić srebrna medalja, Ema Juričić i Lea Hrženjak brončana medalja.
Domagoj Kesak je zauzeo 5. mjesto dok su ostali članovi Lucija Lauš, Niko Marović i Patrik Zlatec ovaj put ostali bez plasmana.

Drugo natjecanje održalo se vikend poslije u Čitluku pod nazivom DBG OPEN 2018 na kojem je nastupilo 585 natjecatelja iz 56 klubova i 3 države.
Tri natjecatelja i trener Jakov Bunjevac koji je nastupio u seniorskim kategorijama, osvojili su 2 zlatne, 3 srebrne i 1 brončanu medalju.
Niko Marović je osvojio zlatnu medalju, Ivan Juričić srebrnu i brončanu u dvije kategorije, Domagoj Kesak srebrnu medalju i trener Jakov Bunjevac zlatnu i srebrnu medalju!
Čestitamo svima na osvojenim odličjima i prikazanim borbama. Za natjecanje su ih pripremali treneri Darko Bunjevac, Jakov Bunjevac, Ivor Bolteković Tkalec i Valentina Benc dok je na natjecanju podrška našim borcima bio trener Jakov Bunjevac.